Мешканці Деснянського району зібрали медичну допомогу для військовослужбовців-учасників АТО.

Друкe-mail

Мешканці Деснянського району зібрали медичну допомогу для військовослужбовців-учасників АТО.

Сьогодні у військкоматі Деснянського району відбулася передача медикаментів, речей побуту, зібраних мешканцями Деснянського району для військовослужбовців-учасників АТО.

Голова Деснянської райдержадміністрації Петро Кузик, військовий комісар Деснянського району Юрій Максимів подякували мешканців району за надану допомогу, яку одразу ж буде доставлено на передову.

– Ми вдячні мешканцям Деснянського району за допомогу, яку вони надають українській армії. Вже не вперше деснянці відправляють медикаменти, речі першої необхідності військовослужбовцям, які сьогодні захищають суверенітет нашої Вітчизни. Серед учасників АТО є і мешканці Деснянського району. Їх прояв патріотизму, любові до України має стати прикладом для всіх нас, – сказав Петро Кузик.

Як повідомлялося раніше, у Деснянському районі утворено штаб громади з питань допомоги бійцям АТО, до якого увійшли представники райвійськкомату, громадськості та підприємців. Збір допомоги для військових-учасників АТО проводиться у Деснянському районному військкоматі по вул. Волкова, 2-а (тел. 518-41-80).

 

100_4528

100_4564

100_4534