У Деснянському районі утворено штаб громади з питань допомоги бійцям АТО.

Друкe-mail

У Деснянському районі утворено штаб громади з питань допомоги бійцям АТО.

У приміщенні Деснянської райдержадміністрації відбулися збори за участю підприємців, громадських та релігійних організацій, мешканців Деснянського району, в ході яких було обговорено план подальших заходів зі збору та надання допомоги військовим-учасникам антитерористичної операції. У зборах також взяли участь голова Деснянської райдержадміністрації Петро Кузик, генерал-майор, учасник бойових дій в Афганістані, перший заступник голови Антикорупційного комітету України Володимир Лішавський, військовий комісар Деснянського району Юрій Максимів.

Збори розпочалися з хвилини мовчання по загиблим в ході АТО військовим-мешканцям Деснянського району: 19 червня під час виконання бойового завдання по звільненню від бойовиків міста Ямпіль Донецької області загинув лейтенант Володимир Кравчук, а 24 червня від отриманих у бою поранень помер старший лейтенант Євген Зеленський. Наразі у АТО бере участь 49 хлопців-мешканців Деснянського району.

Учасниками зборів було прийнято рішення про надання громадою Деснянського району необхідної допомоги бійцям АТО та утворено штаб громади, до якого увійшли представники райвійськкомату, громадськості та підприємців. Також було визначено концепцію подальшої роботи штабу.

Як повідомлялося раніше, у Деснянському районі розпочато акцію зі збору коштів, амуніції, продуктів харчування для військових-учасників АТО. Вже зібрано першу партію бронежилетів, касок, гумового взуття, плащ-наметів, продуктів харчування для 12-го Київського територіального батальйону оборони, який бере участь у діях з ліквідації терористів у Луганській області, і до складу якого входять мешканці Деснянського району. За цей час вже зібрано близько 30 тисяч гривень.

Голова Деснянської райдержадміністрації Петро Кузик висловив вдячність ініціативній групі за активну громадянську позицію.

– Сьогодні будь-який патріотично налаштований громадянин нашої країни не може залишатися осторонь тієї ситуації, яка склалася на Сході країни. І наші співвітчизники-деснянці, як ніколи, потребують нашої підтримки та уваги, – звернувся до присутніх Петро Кузик.

Збір допомоги для військових-учасників АТО проводиться у Деснянському районному військкоматі по вул. Волкова, 2-а (конт. особа Михайло Копійка, тел. 518-41-80).

100_3727

100_3731

100_3741

100_3743

100_3746

100_3753

100_3755