Петро Кузик: “У Деснянському районі продовжується збір коштів для придбання амуніції та продуктів харчування для військових-учасників АТО”.

Друкe-mail

Петро Кузик: “У Деснянському районі продовжується збір коштів для придбання амуніції та продуктів харчування для військових-учасників АТО”.

4 липня голова Деснянської райдержадміністрації Петро Кузик зустрівся з генералом у відставці, колишнім воїном-афганцем Володимиром Лішавським, представниками Деснянського районного військкомату та громадської організації “Прип’ять+10”.

Учасники зустрічі обговорили план заходів щодо залучення до проведення акції зі збору коштів, амуніції, продуктів харчування для військових-учасників АТО підприємців, громадських організацій та мешканців Деснянського району.

– Сьогодні будь-який патріотично налаштований громадянин нашої країни не може залишатися осторонь тієї ситуації, яка склалася на сході країни. Наразі мешканці Деснянського району показують приклад відданості державі, збираючи кошти для придбання касок, бронежилетів, спальних мішків, продуктів харчування для українських військових, які беруть участь у АТО. У складі 12-го батальйону на території Луганської області знаходиться і 40 бійців, мешканців Деснянського району. За цей час громадськими організаціями, підприємствами, мешканцями Деснянського району зібрано близько 30 тисяч гривень матеріальної допомоги. Звертаюся до всіх мешканців району із закликом приєднатися до гуманітарної місії, – сказав Петро Кузик.

Збір коштів, продуктів харчування для військових-учасників АТО проводиться у Деснянському районному військкоматі за адресою: вулиця Волкова, 2-а, телефон для довідок: 518-41-80.

Запрошуємо мешканців Деснянського району, які бажають взяти участь у акції з надання допомоги військовим-учасникам АТО, у вівторок о 19.30 до актової зали Деснянської райдержадміністрації.

100_3441

100_3535

100_3537