Сьогодні розпочато підготовчі роботи з асфальтування тротуару та проїжджої частини на проспекті Червоногвардійському.

Друкe-mail

Сьогодні розпочато підготовчі роботи з асфальтування тротуару та проїжджої частини на проспекті Червоногвардійському.

У Деснянському районі повним ходом йдуть роботи з асфальтування тротуарів, проїжджих частин та міжквартальних проїздів. Вже проведено капітальні ремонти доріг  по вулицях Бальзака, Закревського, по проспекту Маяковського.

Сьогодні КП ШЕУ Деснянського району розпочато підготовчі роботи з асфальтування тротуару та проїжджої частини на проспекті Червоногвардійському. Зараз тут знімається старе покриття і встановлюються нові бордюри. До понеділка ж планується повністю замінити 4 тисячі 700 кв.м. асфальтного покриття, на що буде використано 600 тонн асфальту.

Т.в.о голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук вважає одним з ключових завдань районної влади у проведенні заходів з благоустрою, поліпшення санітарного стану та підготовки до зимового періоду.

– Ми не можемо залишати без уваги звернення громадян. Асфальтування міжквартальних та міжбудинкових проїздів, тротуарів, проїжджих частин – одне з ключових завдань у підготовці доріг району до зимового періоду, – зазначив Вадим Онуфрійчук.

11

21

31