У Деснянському районі проводиться капітальний ремонт ліфтів.

Друкe-mail

У Деснянському районі проводиться капітальний ремонт ліфтів.

За дорученням т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадима Онуфрійчука у Деснянському районі проводиться капітальний ремонт технічно застарілих та зношених ліфтів. Розпочато ремонт ліфтового господарства після перевірки технічного стану усіх ліфтів. Саме таке доручення Вадим Онуфрійчук надав відповідним службам під час робочої наради за участю представників ТОВ «Майстерліфт» та КП “Дирекція з управління та обслуговування житлового фонду» Деснянського району.

Так проведено капітальний ремонт ліфта у сьомому під’їзді житлового будинку № 5 по вулиці Милославській. Тут повністю замінено купе кабіни, панель наказів, тягові канати, редуктор приводу дверей, двері кабіни, лінолеум, вимикачі безпеки та плафон. Ліфт не працював з березня минулого року. 

– Ми не можемо сьогодні допускати такі ситуації, які виникли у житловому будинку по проспекту Маяковського, 91-в, коли протягом 5 діб у багатоповерховому будинку не працювали обидва ліфти і мешканцям доводилося підніматися на верхні поверхи пішки. Наше завдання – сприяти налагодженню стабільної роботи ліфтів, зменшити кількість аварійних зупинок ліфтів більше 3 діб, які останнім часом почастішали. Також необхідно посилити контроль за роботою ліфтового господарства, особливо тих ліфтів, які вже відпрацювали понад 25 років, – зазначив Вадим Онуфрійчук.

1 1-a

2 2-a