Інформація для переселенців

 Migrants_UA_RU_720x90

 

Нормативно-правові акти

 
Переселенцям
 
Підприємцям-переселенцям
 

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни

 

Урядова “гаряча лінія” – 0 800 507 309.

Оперативна група Міжвідомчого координаційного штабу в ДСНС України – 0 44 247 30 02.

Регіональний штаб – 0 44 481-14-90, 92.

Правова допомога – 0 44 486 71 56.

“Гаряча лінія” ДМС України – 0 44 278 50 30, 0 44 278 34 02.

У Деснянському районі пройшли благодійні акції.

Друкe-mail

Вівторок, 13 Січня 2015, 17:45

 

У Центрі дитячої та юнацької творчості Деснянського району з 16 по 26 грудня пройшли благодійні акції.

Так 16 та 17 грудня проходив благодійний ярмарок “Святий Миколай, до нас у гості завітай”, на якому реалізовувались сувеніри та солодощі, виготовлені вихованцями та педагогами Центру дитячої та юнацької творчості.

23 грудня діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, які займаються у гуртках та колективах Центру дитячої та юнацької творчості, відвідали свято, наповнене зимовими забавами, іграми, та отримали подарунки до Дня Святого Миколая.

З 22 по 26 грудня вихованці, батьки, педагоги, адміністрація Центру дитячої та юнацької творчості спільно з Молодіжним благодійним фондом “Діти допомагають дітям” провели акцію “Добро твори” зі збору речей (іграшок, книг, одягу, предметів дитячої гігієни, канцтоварів) для маленьких переселенців та дітей-мешканців дитячих будинків, які залишаються в зоні бойових дій на сході України. Зібрано 190 подарунків, з них 30 вже відправлено у Дебальцево, Старобільськ, Луганськ та Щастя. Юні деснянці також передали дітям східних областей України виготовлені власноруч листівки і листи із побажаннями миру та щастя.

– Кожна дитина на землі у ці зимові дні, затамувавши подих, очікує на диво, особливо та дитина, яку оминули мамина любов та батьківська ласка. Частинку доброти та своєї душі передали таким дітям у ці святкові передноворічні дні і вихованці нашого позашкільного закладу, – говорить директор Центру дитячої та юнацької творчості Наталія Кібардіна.

 

1

2

3

4

6

 

Інформація для тимчасових переселенців.

Друкe-mail

Вівторок, 13 Січня 2015, 17:44

Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 5 листопада 2014 р. № 637, призначення та продовження виплати пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), довічних державних стипендій, усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, матеріального забезпечення, надання соціальних послуг за рахунок коштів державного бюджету та фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, здійснюються за місцем перебування таких осіб на обліку, що підтверджується довідкою, виданою згідно з Порядком оформлення і видачі довідки про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 1 жовтня 2014 р. № 509 (Офіційний вісник України, 2014 р., № 81, ст. 2296).

Зазначені виплати, що призначені або продовжені відповідним особам до набрання чинності цією постановою, здійснюються за фактичним місцем їх проживання (перебування) у разі видачі їм до 31 грудня 2014 р. такої довідки. Відповідно до витягу з протоколу засідання КМУ від 12.12.2014, строк видачі такої довідки продовжено до 1 лютого 2015 року.

Для продовження виплати пенсії тимчасовим переселенцям, що мешкають в Деснянському районі столиці, потрібно звернутись до Управління Пенсійного фонду України в Деснянському р-ні м. Києва та надати:

- заяву про запит пенсійної справи та довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, видану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 509;

- до заяви додаються копії документів, що посвідчують особу пенсіонера (паспорту та пенсійного посвідчення);

- органом Фонду формується запит на електронну пенсійну справу;

- за даними електронної пенсійної справи виплата пенсії провадиться з місяця, наступного за місяцем припинення її виплати за попереднім місцем проживання;

- пенсію за місцем фактичного перебування (проживання) можливо отримати через підприємство поштового зв’язку або через обрану банківську установу, з яким органом Фонду укладено відповідний договір.

До Управління Пенсійного фонду України в Деснянському районі столиці, з питань призначення, перерахунку, переведення пенсій, необхідно звертатись за адресою: м. Київ, вул. Каштанова, 6 (каб. № 225) з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00, п’ятниця з 9.00 до 16.00, або за телефоном: 547-51-09 та 546-09-43. Для отримання допомоги на поховання працює каб. № 120 з понеділка по четвер з 9.00 до 15.00 а у п’ятницю з 9.00 до 13.00 (крім останнього дня місяця).

Довідку про взяття на облік особи, яка переміщується з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, видану відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.10.2014 р. № 509, можна отримати в Управлінні соціального захисту населення Деснянського р-ну м. Києва за адресою вул. Закревського,87-Д.

Сектор організаційно-інформаційної роботи.

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

Друкe-mail

Вівторок, 13 Січня 2015, 17:43

До уваги громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

Інформація для громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України АР Крим та м. Севастополя, а також із зони проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей та проживають у Деснянському районі міста Києва.

Для отримання довідки про взяття на облік як особи, що перемістилася з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції, та оформлення щомісячної адресної матеріальної допомоги, відповідно до постанови КМУ від 01.10.2014 № 505, необхідно звернутися до Управління праці та соціального захисту населення Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації за адресою: вул. Закревського, 87-Д (І поверх, каб. 1, 3).

Перелік документів для призначення грошової допомоги:

- заява (заповнюється під час прийому у спеціаліста);

- копія свідоцтва про одруження (у разі переміщення сім’ї, що перебуває в шлюбі);

- копії свідоцтв про народження дітей (у разі переміщення сім’ї з дітьми);

- письмова згода довільної форми про виплату грошової допомоги уповноваженому представнику сім’ї від інших повнолітніх членів сім’ї.

Діти-переселенці з зони АТО та учасники районних змагань з футболу “Шкіряний м’яч” побували на навчально-тренувальній базі київського “Динамо”.

Друкe-mail

Четвер, 25 Грудня 2014, 18:24

 

За ініціативи Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації діти-переселенці з зони АТО та учасники районних змагань з футболу “Шкіряний м’яч” побували з екскурсією на навчально-тренувальній базі київського “Динамо”, яка знаходиться у Кончі-Заспі.

Під час екскурсії діти побували у готельному корпусі, навколо якого розташовано сім відкритих полів з натуральним трав’яним покриттям. Всі поля обладнані електричними системами підігріву зі спеціальною системою проводів, яка забезпечує необхідний підігрів верхнього шару грунту при мінусовій температурі повітря.

Готельний корпус – шестиповерхова будівля загальною площею близько 10 тис. кв. м. Саме тут розмістилися номери, у яких мешкають футболісти, медичний комплекс, де спортсмени проходять курс реабілітації.

Особлива гордість динамівських лікарів – барокамера, у якій можна створити атмосферу гірського курорту з повітрям необхідної якості та тиску. Як стверджують фахівці й підтверджує практика, сеанси такої фізіотерапії чудово відновлюють та адаптують організм спортсмена до важких фізичних тренувань. Тренажерна зала обладнана п’ятьма різновидами кардіотренажерів та двома десятками тренажерів для розвитку різних груп м’язів.

Місцем, де “динамівці” конструюють моделі своєї гри, по праву вважається клас теоретичної підготовки. Він обладнаний усім необхідним для детального вивчення тактики майбутніх суперників і роботи над помилками в уже зіграних матчах. У розпорядженні тренерів та футболістів – і унікальний відеоархів та сучасна відеоапаратура.

Під час екскурсії діти також мали змогу потренуватись у закритому футбольному манежі. Екскурсія до навчально-тренувальної бази улюбленого футбольного клубу “Динамо” Київ надовго запам’ятається юним деснянцям.

 

eE4heP-ci7c

I9tDT26wepQ

jtykzGVNcmQ

oRbFOi6f8yo

XHSe1TgcFr4

YyYEd5jQh1Q

Z8wN8Z0J6Z8

Благодійна організація з Німеччини надала гуманітарну допомогу переселенцям із зони АТО.

Друкe-mail

Вівторок, 14 Жовтня 2014, 18:42

 

Т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук сьогодні зустрівся з головою та засновником благодійної організації Німеччини “SOS’86 – Діти Чорнобиля” Рольфом Конерсманном, членом організації Андреасом Шнайдером та керівником чорнобильської громадської організації “Земляки” Деснянського району Тамарою Красицькою.

Гості з Німеччини прибули до України на запрошення громадської чорнобильської організації “Земляки”, з якою їх поєднує давня дружба та співробітництво, для надання благодійної гуманітарної допомоги переселенцям із зони АТО та дітям, які проходять лікування у відділенні соціально-медичної реабілітації для дітей з церебральним паралічем, розумово відсталих та з ураженням центральної нервової системи з порушенням психіки.

Майже 25 років тому благодійна організація Німеччини “SOS’86 – Діти Чорнобиля” розпочала місію з надання гуманітарної допомоги на Україні постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи. За цей час представники німецької організації привозили до України гуманітарну допомогу, медикаменти, медичне устаткування 78 разів.

Українець за походженням Рольф Конерсманн відчуває надзвичайне тепло та дружні почуття до українських людей.

– Сьогодні ми привезли одяг, продукти харчування, медикаменти для дітей з особливими потребами та біженців із зони АТО. Надаємо допомогу українцям від щирого серця, – зазначив Рольф Конерсманн.

Т.в.о. голови Деснянської райдержадміністрації Вадим Онуфрійчук запросив німецьких друзів стати гостями фестивалю для дітей з особливими потребами “Повір у себе”, який відбудеться у Деснянському районі у четвер, 16 жовтня. На згадку про зустріч очільник району вручив гостям з Німеччини пам’ятні подарунки.

– Ми щиро вдячні благодійній організації з Німеччини “SOS’86 – Діти Чорнобиля” та особисто її організатору і засновнику Рольфу Конерсманну за надання благодійної допомоги соціально незахищеним, багатодітним та сім’ям, постраждалим внаслідок аварії на ЧАЕС. Сподіваємося на подальше співробітництво німецьких колег із громадською чорнобильською організацією “Земляки”, – сказав Вадим Онуфрійчук.

100_7745

100_7747

100_7749

100_7752

Сторінка 3 з 3