Інформація для переселенців

 Migrants_UA_RU_720x90

 

Нормативно-правові акти

 
Переселенцям
 
Підприємцям-переселенцям
 

Дорожня карта для людей, переміщених в межах країни

 

Урядова “гаряча лінія” – 0 800 507 309.

Оперативна група Міжвідомчого координаційного штабу в ДСНС України – 0 44 247 30 02.

Регіональний штаб – 0 44 481-14-90, 92.

Правова допомога – 0 44 486 71 56.

“Гаряча лінія” ДМС України – 0 44 278 50 30, 0 44 278 34 02.

Міська влада закликає вимушених переселенців вчасно реєструватися у столичних центрах.

Друкe-mail

Вівторок, 13 Січня 2015, 17:48

 

Заступник голови КМДА з гуманітарних питань Ганна Старостенко закликала вимушених переселенців із тимчасово окупованої території та зони проведення антитерористичної операції зареєструватися у столичному центрі реєстрації.

“Завдання міської влади – допомагати таким людям, але для цього нам необхідно визначити їхню кількість та їхні нагальні потреби”, – пояснила вона.

За словами Ганни Старостенко, на сьогодні існує два види переселенців: ті, які одразу звернулися до міської влади за допомогою, та ті, хто вирішив самостійно влаштуватися в Києві.

“За різними підрахунками у столиці нараховується від 40 до 60 тисяч таких осіб. Важко вирізнити їх із загалу усіх, хто зараз мешкає у Києві, та зрозуміти, наскільки їм потрібна допомога міста. Ми маємо бути готові для того, що з часом їм може знадобитися допомога міської влади”, – розповіла заступник голови КМДА.

У зв’язку з цим Ганна Старостенко пропонує переселенцям зареєструватися зараз, щоб у майбутньому не виникало непередбачуваних ситуацій, адже дуже складно надати допомогу одразу великій кількості людей.

“На залізничному та автовокзалі є центри з реєстрації переселенців, де вони можуть не лише зареєструватися, а й окреслити основні проблеми: житло, робота, навчання”, – зазначила вона.

Ганна Старостенко звернула увагу, що у столичному Департаменті освіти і науки, молоді та спорту працює одразу кілька “гарячих ліній” для допомоги переселенцям:

- для громадян, які хочуть влаштувати дитину до дитячого садка, – 279-39-19;

- для осіб, які хочуть влаштувати дитину до школи, – 279-35-26;

- для переселенців, які хочуть влаштувати дитину до ПТУ, – 272-05-15.

Крім того, про можливості працевлаштування у столиці переселенці можуть дізнатися за телефоном “гарячої лінії” столичної служби зайнятості 245-17-17.

http://kievcity.gov.ua/news/16383.html

 

Столиця залучає всі можливі ресурси для облаштування життя внутрішньо переміщених осіб, – Віталій Кличко.

Друкe-mail

Вівторок, 13 Січня 2015, 17:46

 

Київський міський голова Віталій Кличко зустрівся з Регіональним Представником Верховного Комісара ООН у справах біженців в Білорусі, Молдові та Україні Олдріхом Андрисеком. Сторони обговорили питання адаптації та забезпечення належних умов проживання та соціального забезпечення внутрішньо переміщених осіб.

За словами міського голови, незважаючи на складну економічну ситуацію в місті та державі у цілому, влада готова надавати максимальну допомогу переселенцям.

– Місто використовує усі наявні ресурси для облаштування побуту та адаптації в столиці внутрішньо переміщених осіб. Разом з тим, я просив би вашої допомоги в цій справі, – наголосив Віталій Кличко.

Мер зазначив, що станом на 10 жовтня у Києві зареєстровано майже 36 тисяч внутрішньо переміщених осіб з АР Крим і частин Донецької та Луганської областей, де відбувається АТО, серед них – 9,5 тисяч дітей.

– Для заселення місто виділило 14 об’єктів. До навчальних закладів столиці – шкіл та дитсадків – зарахували понад 9 тисяч дітей. Але залишається багато проблем, і ми обмежені в ресурсах для їх розв’язання. Сьогодні дуже важливо, щоб ці люди не відчували себе покинутими і незахищеними, – зазначив Віталій Кличко.

Олдріх Андрисек наголосив, що в цілому в Україні ситуація з внутрішньо переміщеними особами є складною, тому офіс Регіонального Представника УВКБ збирається тісно співпрацювати з місцевими адміністраціями задля вирішення нагальних питань, пов’язаних з облаштуванням життя переселенців.

Регіональний Представник запропонував створити спеціальний рахунок для фінансової допомоги зареєстрованим переселенцям, кошти з якого були б розподілені серед незахищених категорій – матерів-одиначок, інвалідів, людей похилого віку.

Крім того, сторони обговорили питання відновлення діяльності Інтеграційного центру для внутрішньо переміщених громадян. Віталій Кличко наголосив, що сприятиме вирішенню питання у найкоротші терміни.

http://kievcity.gov.ua/news/17668.html

Віталій Кличко: Проблеми переселенців мають вирішуватися ефективно, швидко і прозоро

Друкe-mail

Вівторок, 13 Січня 2015, 17:46

 

Київський міський голова Віталій Кличко зустрівся з Прем’єр-міністром Норвегії Ерною Солберг, яка перебуває з робочим візитом в Україні, та групою переселенців з Криму, Донецької та Луганської областей.

Віталій Кличко подякував Ерні Солберг за підтримку, яку Норвегія надає Україні.

«Ми завжди раді вітати тих, хто є друзями України, і готові до співпраці. Вдячний за те, що ви знайшли можливість відвідати мерію з гуманітарною місією, щоб передати допомогу від Королівства Норвегія внутрішньо переміщеним особам, які вимушені у Києві шукати новий дах над головою», – зазначив Віталій Кличко.

Мер наголосив, що міська влада робить усе для вирішення питань облаштування переселенців у столиці.

«Моя персональна позиція – зробити все можливе, щоб питання вирішувалися ефективно, швидко і прозоро, а допомогу отримував кожен, хто її потребує», – наголосив Віталій Кличко.

Ерна Солберг підкреслила, що Норвегія увесь рік спостерігала за подіями в Україні.

«Багато уваги приділяється також тому, як буде вирішена ця ситуація. Ми бачили анексію Криму та постійну допомогу з боку Російської Федерації військовим формуванням у Донецькій та Луганській областях. Саме тому, ми будемо підтримувати Україну у її економічному розвитку, забезпеченні верховенства права та майбутнього процвітання», – заявила Прем’єр-міністр Норвегії.

За її словами, Україна та Норвегія підпишуть низку договорів, які стосуватимуться і розвитку торгівлі між країнами, але головною метою візиту залишається допомога особам, які постраждали від конфлікту на Сході України.

Віталій Кличко та Ерна Солберг поспілкувалися із запрошеними вимушеними переселенцями та запевнили їх у сприянні вирішенню нагальних проблем.

http://kievcity.gov.ua/news/18533.html

У Деснянському районі з Днем Святого Миколая привітали дітей пільгових категорій та переселенців із зони АТО.

Друкe-mail

Вівторок, 13 Січня 2015, 17:46

 

До свята Святого Миколая у Деснянському районі відбулися адресні привітання дітей пільгових категорій та дітей, що виховуються у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах.

Так пройшов соціокультурний захід, підготовлений працівниками Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, для вихованців прийомних сімей та Дитячого будинку сімейного типу. Новорічною виставою-концертом до Дня Святого Миколая привітали вихованців спеціалізованого навчально-виховного комплексу “Мрія” з вадами опорно-рухового апарату рада лідерів учнівського самоврядування Деснянського району.

Для дітей пільгових категорій закладів освіти Деснянського району у спеціалізованій школі № 23 розпочато показ театралізованої вистави за участю Народного художнього колективу шкільного театру “Пролісок”. Виставу подивляться 6016 дітей закладів освіти Деснянського району (діти пільгових категорій, які навчаються у 1-8-х класах загальноосвітніх навчальних закладів, учні загальноосвітньої середньої школи № 23, діти пільгових категорій, які відвідують дошкільні навчальні заклади).

Також до Дня Святого Миколая подарунки отримали 120 дітей-переселенців із зони АТО.

Діти-переселенці з зони АТО та учасники районних змагань з футболу “Шкіряний м’яч” побували на навчально-тренувальній базі київського “Динамо”.

Друкe-mail

Вівторок, 13 Січня 2015, 17:45

 

За ініціативи Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх”, Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Деснянської райдержадміністрації діти-переселенці з зони АТО та учасники районних змагань з футболу “Шкіряний м’яч” побували з екскурсією на навчально-тренувальній базі київського “Динамо”, яка знаходиться у Кончі-Заспі.

Під час екскурсії діти побували у готельному корпусі, навколо якого розташовано сім відкритих полів з натуральним трав’яним покриттям. Всі поля обладнані електричними системами підігріву зі спеціальною системою проводів, яка забезпечує необхідний підігрів верхнього шару грунту при мінусовій температурі повітря.

Готельний корпус – шестиповерхова будівля загальною площею близько 10 тис. кв. м. Саме тут розмістилися номери, у яких мешкають футболісти, медичний комплекс, де спортсмени проходять курс реабілітації.

Особлива гордість динамівських лікарів – барокамера, у якій можна створити атмосферу гірського курорту з повітрям необхідної якості та тиску. Як стверджують фахівці й підтверджує практика, сеанси такої фізіотерапії чудово відновлюють та адаптують організм спортсмена до важких фізичних тренувань. Тренажерна зала обладнана п’ятьма різновидами кардіотренажерів та двома десятками тренажерів для розвитку різних груп м’язів.

Місцем, де “динамівці” конструюють моделі своєї гри, по праву вважається клас теоретичної підготовки. Він обладнаний усім необхідним для детального вивчення тактики майбутніх суперників і роботи над помилками в уже зіграних матчах. У розпорядженні тренерів та футболістів – і унікальний відеоархів та сучасна відеоапаратура.

Під час екскурсії діти також мали змогу потренуватись у закритому футбольному манежі. Екскурсія до навчально-тренувальної бази улюбленого футбольного клубу “Динамо” Київ надовго запам’ятається юним деснянцям.

 

eE4heP-ci7c

I9tDT26wepQ

jtykzGVNcmQ

oRbFOi6f8yo

XHSe1TgcFr4

YyYEd5jQh1Q

Z8wN8Z0J6Z8

Сторінка 2 з 3